Technologia termokurczliwa


Cellpack technologia termokurczliwa

Osprzęt kablowy bazujący na termokurczliwych komponentach, wyprodukowanych w procesie wytłaczania (thermoplaste), daje możliwość szerokiego zastosowania do wszystkich rodzajów kabli z dowolnym rodzajem żył i ich przekrojów, na niskie i średnie napięcie. Wspomniane komponenty zabezpieczają połączenia kablowe przed wpływem wody i wilgoci, chroniąc je przed korozją, gwarantując jednocześnie doskonałe właściwości izolacyjne oraz stanowiąc ich ochronę mechaniczną. Hybrydowe mufy i głowice zaprojektowane przez Cellpack, w szczególności te przeznaczone do średnich napięć, łączą w sobie komponenty termokurczliwe z silikonowymi, wszystko dla zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa połączeń.

Produkty termokurczliwe obejmują mufy przelotowe, mufy przejściowe, mufy końcowe, głowice kablowe, przepusty murowe, rękawy naprawcze, zestawy naprawcze, kształtki oraz pełną gamę rur termokurczliwych.


Przeglądanie wybranego asortymentu:
Po dokonaniu wyboru jednej z grup towarowych zostaniesz przekierowany do katalogu wyrobów Cellpack, zawierającego informacje techniczne jak również dane niezbędne do dokonania zamówienia i organizacji procesów logistycznych. Po zamknięciu tego okna wrócisz do strony poprzedniej.
Początek strony

 
© 2018 BBC Group 16.11.2016