Cellpack Electrical Products AG

Firma Cellpack ma wieloletnią historię na rynku polskim. Do momentu powstania spolki Cellpack Polska bylismy w Polsce reprezentowani przez partnerów handlowych.  Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, wobec rosnacego zapotrzebowania na nasze wyroby oraz wobec koniecznosci zdynamizowania dzialalnosci i wzrostu zainteresowania klientow oferta Cellpack, w lipcu 2006 rozpoczęliśmy w kraju działalność jako spółka Cellpack Polska Sp. z o.o., stając się kolejnym ogniwem rozwoju działalności Grupy Behr Bircher Cellpack na arenie międzynarodowej.

Od rozpoczęcia działalności odnotowujemy stały wzrost sprzedaży produktów z zakresu nn i SN, jak również zwiększający się udział w rynku nowych, dotychczas nie stosowanych produktów z naszej oferty. Jesteśmy firmą, która może stanowic alternatywe wobec ofert innych producentów osprzetu kablowego stosowanego dzisiaj przez Państwa.

Przy bardzo wysokiej jakości, proponujemy ceny nie odbiegające od standardów naszego rynku. Jednoczesnie, działając profesjonalnie i elastycznie staramy się dopasować do wymogów naszych klientów i partnerów handlowych. W celu sprawnej obsługi procesów logistycznych Cellpack Polska prowadzi w Warszawie centralny magazyn wyrobów, gwarantując tym samym dostawę do klienta w ciagu 24 godzin.

Cellpack Electrical Products jest firmą, która wprowadza wiele usprawnień w produktach oferowanych na rynku, zmierzajacych do uproszczenia konstrukcji oraz eliminacji potencjalnych błędów monterskich. Nieustanna praca nad jakością i universalnoscia rozwiązań daje możliwość zaoferowania wyrobow o najwyższej jakości oraz eliminację zbędnych operacji przy instalacjach.

Cellpack jako jedna z nielicznych firm corocznie wprowadza do swojej oferty nowe produkty (przykładem może być tworzony system głowic konektorowych), co ma to na celu posiadanie systemów rozwiązań, zapewniających możliwość najnowocześniejszych połączeń i  zakończeń kabli.

Kolejny rok pracy na rynku polskim zaowocował zdobyciem zaufania wielu klientów, zarówno tych którzy odnawiali znajomość z produktami Cellpack jak i nowych klientów dla których nasze produkty były wczesniej nieznane. Owocami naszej pracy jest  wdrażanie nowych rozwiązań oraz rozpoznawalnosci marki Cellpack na rynku polskim.

Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o naszej firmie i produktach, prosimy o kontakt

Cellpack Electrical Products zapewnia o utrzymywaniu urządzeń produkcyjnych na najwyższym możliwym poziomie technologicznym. Nasze rozwiązania są opracowywane i testowane w naszych laboratoriach. Rezultaty stanowiące efekt prac rozwojowych i doświadczenia są doceniane i szanowane przez instalatorów na wszystkich kontynentach.


Siedziba główna i zakłady produkcyjne:

Aczkolwiek kwatera główna mieści sie w szwajcarskim mieście Villmegen k. Wohlen, zasadnicza część produkcji zlokalizowana jest w Niemczech. Zakłady produkcyjne znajduja się w Waldshut-Tiengen i Radaebergu. Zakład produkcyjny w Gelang Patah w Malezji jest dostawcą wyrobów na rynek azjatycki. Pozostałe elementy organizacyjne - oddziały handlowe – znajduja się w Belgii, Holandii i Luxemburgu, Polsce, Włoszech , Hiszpanii, Francji i Dubaju , Singapurze, Australii i Nowej Zelandii. Cellpack Electrical Products zatrudnia ok. 250 pracowników.

Spółka jest członkiem Grupy Behr Bircher Cellpack BBC.

Europa

Cellpack AG Electrical Products
Villmergen
Szwajcaria
Cellpack GmbH Electrical Products
Waldshut-Tiengen
Niemcy
Behr Bircher Cellpack
BBC Radeberg GmbH

Radeberg
Niemcy
Cellpack Benelux B.V.
Almere Buiten
Niderlandy
Cellpack Polska Sp. z o.o.
Warszawa
Polska
Cellpack Italia Srl
Como
Włochy
Behr Bircher Cellpack
Ibérica, S.A.

Barcelona
Hiszpania
Behr Bircher Cellpack
BBC France s.a.r.l.

Ludres
Francja

środkowy Wschód

Behr Bircher Cellpack
BBC AG DMCC Branch

Dubai
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Azja i Pacyfik

Cellpack Far East Pte Ltd
Singapur
Behr Bircher Cellpack
BBC Malaysia Sdn. Bhd.

Gelang Patah
Malezja
Behr Bircher Cellpack
BBC Australia Pty Ltd

Oakdale
Australia

 


Kodeks postępowania:

Initiates file download Pobieranie kodeks postępowania Cellpack Electrical Products (EN)

 

 

 
© 2018 BBC Group 16.11.2016